CaliVita – na pęcherz moczowy

Infekcje pęcherza moczowego mogą być w większości wypadków powodem stanów zapalnych pochwy jak również odwrotnie.

Przewlekłe stany bakteryjne lub grzybicze u kobiety częściej ukazują się w obu miejscach jednocześnie. Profilaktycznie i przy współżyciu polecam krem IntiMoments, również dla Panów.

Można powiedzieć, ze choroba ta dokucza kilku Paniom i kuracje antybiotykami nie kilka przynoszą efektów, żeby nie powiedzieć w ogóle. Antybiotyki w większości sytuacji prowadzą do rozwoju grzybicy i w późniejszym czasie jest ciężko z tego wybrnąć. Profilaktycznie i leczniczo powinno się stosować suplement diety AC-Zymes choćby na okres roku. Osoby, które maja zaparcia i rozwolnienia kuracja powinna trwać dosłownie dłużej.

Łakomczuchy, które jeszcze w dodatku mają słabość do słodyczy, albo słodzą herbatę, kawę  po kilka łyżeczek mogą doprowadzić do bardzo poważnego zredukowania odporności. Jest kilka preparatów na rynku, ale muszę powiedzieć, ze ParaProtex jest najlepszy. Sama miałam infekcje pęcherza moczowego przez 15 lat i mogę zdecydowanie powiedzieć, że suplement diety ten spełni nadzieja wszystkich Pań i Panów na 100%.

 

Related Posts

Dodaj komentarz