Communiguard

W dotychczasowych czasach życie bez urządzeń elektronicznych jest praktycznie niewyobrażalne.
Urządzenia gospodarstwa domowego, komputery telefony komórkowe (stale znajdujące się blisko naszego ciała!) są źródłem pola elektromagnetycznego.

COMMUNIGUARD to naukowo zaprogramowana folia ochronna, działająca zgodnie z zasadami biofizyki.
Zawiera krzem, który został użyty do harmonizowania negatywnych następstw oddziaływania pola elektromagnetycznego.

Wykorzystywaniu przyszłościowych technologii oraz dodatkowo urządzeń elektrycznych w każdym momencie towarzyszy pole elektromagnetyczne.
Najczęstszym źródłem pól elektromagnetycznych są urządzenia gospodarstwa domowego, komputery, urządzenia służące do komunikacji, zestawy telewizyjne, telefony komórkowe, auta , a ponadto intuicyjne przewody elektryczne. Bezustanny kontakt z elektrycznym smogiem ma możliwość zagrażać naszemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Ma możliwość zaburzać biologiczny rytm snu i czuwania, doprowadzać bóle głowy, rozdrażnienie, uczucie stałego zmęczenia, i tak dalej. COMMUNIGUARD to łatwa w użyciu naukowo zaprogramowana folia ochronna, która może chronić organizm przed negatywnym wpływem promieniowania elektromagnetycznego. Skuteczność folii ochronnej została oceniona w trakcie badań przeprowadzonych poprzez niemiecki instytut EUTROPA, w trakcie których uzyskała super rezultaty.
Bez wątpienia, warto stosować nie tylko na telefonach komórkowych COMMUNIGUARD Calivita, ale na każdym innym urządzeniu, które wytwarza pole elektromagnetyczne w trakcie swojej pracy (np. Telefony bezprzewodowe, kuchenki mikrofalowe, auta, urządzenia służące do monitorowania niemowląt i tym podobne.).
Folia stosowana na pole elektromagnetyczne – Communiguard
Instrukcja obsługi: oderwij ostrożnie folię ochronną z opakowania i przyklej ją z tyłu telefonu.
Nie przycinaj jej! W tożsamy sposób można ją przykleić do innych urządzeń lub w samochodzie.
W przypadku kuchenek mikrofalowych folię ochronną w każdej chwili powinno się przyklejać na zewnętrznej obudowie, gdyż jest ona wykonana z aluminium!
Nieużywaną folię ochronną trzeba przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci

Related Posts

Dodaj komentarz