Czosnek w kapsułkach

Czosnek to jedna z najbardziej znanych przypraw. Nie ludzie jednakże wiedzą, że poza charakterystycznym smakiem, ma również wiele pożądanych właściwości, które pozytywnie wpływają na nasz organizm. Garlic Caps With Extra Parsley to produkt zawierający koncentrat oleju czosnku i pietruszki, których składniki aktywne są skutecznie wykorzystywane w medycynie. Odpowiednia budowa kapsułki żelatynowej zapewnia maksymalną skuteczność preparatu , a dodatkowo wyeliminowanie problemów związanych z jego charakterystycznym zapachem.

Czosnek – Garlic Caps Calivita

Jego korzystny wpływ na stan zdrowia znany jest od kilku wieków. Zawiera ponad 200 różnorakich substancji biologicznie aktywnych, m.in. multiwitaminy, składniki mineralne, aminokwasy i enzymy. Długotrwałe przyjmowanie czosnku pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu całkowitego, obniża frakcję LDL, chroniąc w ten sposób wewnętrzne ściany naczyń krwionośnych przed złogami cholesterolu. Jego składniki aktywne znane są także z silnych właściwości przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybicznych. Zasadniczą substancją czynną czosnku jest allicyna, charakteryzująca się mocnym działaniem antybiotycznym. Powstaje z alliny w trakcie miażdżenia ząbków czosnku. O roślinie tej można poczytać dosłownie w najstarszych zapiskach. Egipscy budowniczy piramid otrzymywali czosnek, cebulę oraz rzodkiewkę, ażeby uniknąć chorób zakaźnych. Czosnek był również uwzględniany w diecie rzymskich żołnierzy.

Do niedawna wiele osób powstrzymywało się przed jego spożywaniem z powodu długo utrzymującego się charakterystycznego zapachu. Na szczęście, współczesne preparaty najwyższej jakości, tj. Garlic Caps With Extra Parsley wykorzystują jego zalety bez konieczności zmagania się z nieprzyjemnym zapachem albo zgagą, które są wywołane czosnkiem spożywanym na surowo.

Related Posts

Dodaj komentarz