Energy Memory

Aktywne składniki preparatu Energy & Memory wspomagają procesy zachodzące w organizmie. Są korzystne w wypadku długotrwałego wysiłku fizycznego albo umysłowego, jak również nadmiernego stresu. Dodają energii, odświeżają i ,stawiają na nogi” tak, by można było pokonać przeszkody w łatwy sposób!

Suplement Energizujący – Energy & memory!

Guarana
Zasadniczym składnikiem aktywnym guarany jest kofeina, która ma wpływ na procesy metaboliczne , a ponadto produkcję ciepła. Pomaga utrzymać stosowny poziom czujności. U sportowców ma możliwość zwiększyć sprawność, siłę mięśniową oraz wytrzymałość.

Lecytyna, cholina

Substancje cenne w prawidłowej aktywności układu nerwowego. Lecytyna korzystnie wpływa także na układ sercowo-naczyniowy. Cholina jest konieczna do przekazywania impulsów nerwowych.

Witamina E

Silny antyoksydant, pełniący ważną rolę w ochronie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych przed utlenianiem. Wzmacnia właściwe czynność komórek.

Witamina C
Ma właściwości antyoksydacyjne, jest konieczna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Uczestniczy w projektowaniu tkanki łącznej, co pozwala zachować prawidłową strukturę skóry, dziąseł, kości , a oprócz tego chrząstki.

Cynk

Bierze udział w regularnym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Jest potrzebny do właściwego podziału komórek, rozwoju , a oprócz tego czynności narządów płciowych. Uczestniczy w utrzymaniu zdrowej struktury skóry.

Selen

Bardzo ważny w procesach metabolicznych organizmu. Wpływa na prawidłową funkcjonowanie układu immunologicznego, jak i tarczycy.

Magnez

Odgrywa ważną rolę w zrównoważonym działaniu układu nerwowego, jak również mięśni. Niezbędny do aktywności niektórych enzymów oraz utrzymania równowagi wapniowo potasowej organizmu.

UWAGA!
o Jeżeli spożywasz inne suplementy zawierające kofeinę, zachowaj ostrożność przy stosowaniu tego produktu!
o Suplementu nie powinno się stosować podczas ciąży lub karmienia piersią.
o W przypadku chorób układu krążenia przed zastosowaniem preparatu powinno się zasięgnąć porady lekarskiej!

Related Posts

Dodaj komentarz