HGH Support

Po 30 roku życia obniża się synteza hormonu wzrostu, co niekorzystnie wpływa na pewne procesy, zachodzące w naszym organizmie. Niweluje się masa mięśniowa, stajemy się mniej aktywni, i tym podobne. Te same objawy występują w sytuacji długotrwałego stresu.

Z radą Natural HGH Support możesz naturalnie wspierać te zwolnione procesy, bez konieczności bezpośredniej interwencji w funkcjonowanie organizmu.

Z wiekiem obserwuje się stopniowy spadek wydzielania hormonu wzrostu. Wiele osób, aby pozbyć się związanych z tym nieprzyjemnych objawów, stara się uzupełniać jego niedobór syntetycznymi środkami. Jednakże posiada to wiele niepożądanych skutków, wszyscy czują do niej awersję, co z pewnością jest zrozumiałe. Natural HGH Suport NIE ZAWIERA (!) syntetycznego hormonu wzrostu – to produkt zawierający wysokiej jakości aktywne składniki, pobudzające wydzielanie własnego hormonu wzrostu, w zależności od potrzeb organizmu. Dodatni wpływ na uwalnianie tego hormonu mają takie substancje jak aminokwasy (zwłaszcza arginina, ornityna, lizyna) , a ponadto kwas gamma-aminomasłowy (GABA), odpowiedzialny za przekazywanie impulsów nerwowych. Składniki te, na zasadzie synergii, współpracują również z witaminami B6 i C, chromem , a oprócz tego lecytyną. Ten sam efekt wywoływany jest poprzez ekstrakt z bobu (Vicia faba major).

Hormon wzrostu, naturalnie wytwarzany w naszym organizmie, ma na nas bajecznie korzystny wpływ, bez działań niepożądanych. Umacnia prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Przyspiesza syntezę białek, w efekcie wpływa na zwiększenie masy mięśniowej – z tego powodu zazwyczaj sięgają po niego sportowcy. Z podobnym efektem ma możliwość być stosowany poprzez starszych osób, aby powstrzymać spadek masy mięśniowej. Jest zalecany każdej osobie po 30 roku życia, zwłaszcza prowadzącej aktywny tryb życia, która nie cierpi na cukrzycę oraz dodatkowo zaburzenia hormonalne.

Related Posts

Dodaj komentarz