Koenzym q10 pod język

Zapewnij swoim komórkom wymagane źródło energii, tak byś mógł cieszyć się pełnią sił i witalnością! Koenzym Q10 jest teraz tą substancją, która jest potrzebna do dostarczenia komórkom energii. O ile komórki będą miały odpowiednią ilość koenzymu Q10, wtedy poczujesz napływ energii w zypełnym organizmie.

Dostarczanie energii naszym komórkom – a więc i całemu organizmowi – jest możliwe dzięki aktywnemu składnikowi – koenzymowi Q10, zwanego także ubichinonem. Substancja ta jest obecna w każdej naszej komórce, pomaga składnikom odżywczym przerobić się w nośnik energii – ATP (adenozynotrifosforan). Jeżeli komórka potrzebuje energii, w pierwszej kolejności otrzymuje ją w wyniku rozkładu ATP. Koenzym Q10 jest produkowany przez naszą firmęz organizm, jednak warto zdawać sobie sprawę, że endogenna produkcja koenzymu Q10 redukuje się wraz z upływem lat (począwszy od 30-35 r.ż.).

Suplement zawiera koenzym Q10 w postaci tabletek ,podjęzykowych”. Forma tabletki, którą można umieścić pod językiem, stwarza, że składniki aktywne wchłaniają się szybciej i skuteczniej do organizmu, gdyż trafiają do krwioobiegu wprost za radą naczyń krwionośnych, znajdujących się w jamie ustnej.
Tabletki posiadają bezpieczny, cytrynowy smak , a dodatkowo aromat. W każdej z nich znajduje się aż 30 mg koenzymu Q10.

Suplementacja koenzymem Q10 polecana jest głównie osobom: powyżej 30. roku życia, dbającym o pełnowartościowe serce, narażonym na zwiększony wysiłek fizyczny i umysłowy, prowadzącym stresujący styl życia, chcącym zachować młodość, stosującym niewłaściwie zbilansowaną dietę.
Stosowanie suplementu jest zalecane w każdym przypadku, gdy sposobności trawienne albo absorpcyjne przewodu pokarmowego są znacznie utrudnione.

Related Posts

Dodaj komentarz