Lion kids D

Nigdy nie jest za wcześnie, żeby rozpocząć zdrowy styl życia. Silne, wartościowe dziecko dużo lepiej poradzi sobie w szkole, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Nie idźmy na kompromis, jeżeli już w grę wchodzi zdrowie i postęp naszych dzieci! Dajmy im to, co super skuteczne! Nasze pociechy chętnie akceptują tabletki przeznaczone do ssania w kształcie zwierzątek. Bez wątpienia to ułatwi podawanie im tego produktu i to w zabawny dla nich sposób.

Witaminy dla dzieci – Lionk Kids multiwitamina D!

Multiwitaminy to wymagane do życia związki organiczne. Organizm czerpie je z żywności, ponieważ sam nie jest w stanie (z małymi wyjątkami) ich wytwarzać. Dzieci, w szczególności w okresie szybkiego rozwoju fizyczno-umysłowego, potrzebują odpowiednio zbilansowanej podaży witamin i składników mineralnych. W przypadku ich niedoboru mogą pojawić się różnorodne problemy ze zdrowiem. Organizm potrzebuje zwiększonych ilości tych substancji, ażeby zrekompensować również szkodliwy wpływ czynników środowiskowych (np. smogu), nagromadzonych w ciągu ostatnich wielu dekad. Z tego względu bardzo istotne jest wspieranie prawidłowych zadań naszego organizmu nowoczesnym, najwyższej jakości preparatem witaminowo-mineralnym. Jest to szczególnie istotne w przypadku naszych pociech. We współczesnych multiwitaminach opracowanych pod względem specyficznych potrzeb dzieci, jak przykładowo. Lion Kids Multivitamin + Vitamin D, uwzględniono m.in. beta-karoten, multiwitaminy D, E i C, witaminy z grupy B, a także składniki mineralne: wapń, fosfor, jod, żelazo, magnez, miedź, cynk, magnez, potas, selen i chrom.

Witamina D odgrywa znaczącą rolę w rozwoju zdrowych kości i zębów – bierze udział we wchłanianiu oraz wykorzystywaniu wapnia i fosforu oraz przyczynia się do utrzymania stałego poziomu wapnia w osoczu krwi.

Related Posts

Dodaj komentarz