Paraprotex

Ogromne tempo, jakie towarzyszy nam codziennie stwarza, że coraz więcej przypadków odżywiamy się niesystematycznie, nie respektujemy zasad zdrowego odżywiania. Niedużo kto zastanawia się nad tym, jakie będą rezultaty takiego stylu życia. Przewód pokarmowy to wszakże nie tylko miejsce trawienia i przyswajania niezbędnych substancji odżywczych. To również największa i najbardziej skomplikowana część naszego układu immunologicznego, która systematycznie kontaktuje się z dużą ilością różnorakich szkodliwych czynników pochodzących ze świata zewnętrznego, w tym m.in. czynników mikrobiologicznych. Zaburzenie równowagi na tym poziomie może doprowadzać do rozwoju wielu dolegliwości…

ParaProteX to zestaw wartościowych składników roślinnych wykazujących korzystny wpływ na funkcje fizjologiczne organizmu. Przywracając harmonię na poziomie jelit, stwarzają komórkom układu immunologicznego odpowiednie uwarunkowania do pracy i odtruwania. Mogą także okazać się niesłychanie wartościowe podczas procesów oczyszczających organizm.

Czosnek od tysiącleci znany jest jako środek wzmacniający siły obronne organizmu i wspierający procesy trawienia. Wspomaga utrzymanie prawidłowej równowagi mikrobiologicznej w jelitach, jak i pełni bardzo istotną rolę m.in. w właściwym funkcjonowaniu wątroby, układu oddechowego.

Skład preparaty paraprotex:

Ekstrakt z kory Pau D’Arco stanowi naturalną obronę organizmu przed czynnikami zewnętrznymi. Koryguje ogólne samopoczucie, wzmacnia funkcje nerek, wspomaga mikrokrążenie.

Ekstrakt z nasion grejpfruta gwarantuje harmonię mikrobiologiczną i antyoksydacyjną w tkankach oraz wzmacnia procesy oczyszczania organizmu.

Żywica z balsamowca mirra, dzięki egzystencji wartościowych substancji odżywczych (zwłaszcza cynku, krzemu, potasu), wspomaga proces detoksykacji organizmu z preparatów ubocznych.

Ekstrakt z berberysu codziennego – wykazuje korzystny wpływ na prawidłowe czynność układu pokarmowego, wspomaga wydzielanie soków trawiennych, normalizuje apetyt.

Olej z goździkowca korzennego – w medycynie ludowej od wieków jest stosowany jako skuteczny środek wiatropędny.

Ostatnim składnikiem roślinnym w preparacie paraprotex jest olej z orzecha włoskiego to jeden z bardziej cenionych olejów roślinnych ze względu na bogate źródło witamin rozpuszczalnych w tłuszczach oraz dodatkowo nienasyconych kwasów tłuszczowych, na przykład. kwasu ?-linolenowego. Wspomaga prawidłową pracę pęcherza moczowego, funkcje wydalnicze nerek. Przyczynia się do zachowania właściwego poziomu cholesterolu, trójglicerydów we krwi.

Related Posts

Dodaj komentarz