Senior Formula

Wraz z upływem lat zmienia się także zapotrzebowanie organizmu na witaminy. Zachodzące zmiany fizjologiczne , a ponadto niezbilansowana dieta to częste problemy osób starszych. Spowolnieniu ulega ich metabolizm, a wchłanianie składników odżywczych staje się mniej skuteczne. Dlatego także w takim wieku suplementacja witamin oraz składników mineralnych ma możliwość okazać się wysoce wskazana.

Po upływie 50 r.ż. stymulatory zwiększające zapotrzebowanie organizmu na multiwitaminy , a ponadto składniki mineralne zaczynają się mnożyć. Dzieje się tak głównie ze względu na istotne fizjologiczne zmiany, pojawiające się wraz z upływem lat. Przemiana materii staje się wolniejsza, a przyswajanie składników odżywczych jest mniej efektywne.

Zmienia się również rytm życia. Suplement Senior Formula jest zalecany przede wszystkim osobom, których dieta nie jest w pełni prawidłowo zbilansowana, jak również tym, którzy mają zwiększoną aktywność fizyczną. Palenie papierosów, picie kawy w dużych ilościach, stres, wzmożony wysiłek umysłowo-fizyczny, jak i różnorakie niekorzystne zmiany środowiskowe przeważnie prowadzą do zwiększenia potrzeb na multiwitaminy i składniki mineralne. Preparat Senior Formula wykorzystany jest wyjątkowo dla osób powyżej 50. roku życia. Składniki aktywne wpływają na utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia organizmu , a oprócz tego właściwego przebiegu procesów fizjologicznych. Oprócz witamin i składników mineralnych, suplement zawiera także inne korzystnie działające składniki roślinne, jak przykładowo. liść miłorzębu japońskiego. Miłorząb japoński to gatunek drzewa istniejącego na Kuli ziemskiej już od 200 milionów lat, a zatem można je uznać za ,wiecznie żywą skamieniałość”.

Suplement dla seniora – Senior Formula!
Badania naukowe potwierdzają szerokie spektrum użytecznych właściwości miłorzębu japońskiego, m.in. funkcjonowanie antyoksydacyjne. Dzięki zawartości flawonoidów wzmacnia także prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia i wymianę krwi, zwiększając natlenienie i odżywienie komórek, co zapewnia większą sprawność fizyczno-umysłową. Inne składniki preparatu to luteina , a oprócz tego ekstrakt z winorośli, posiadające właściwości antyoksydacyjne. Z tego względu uczestniczą w hamowaniu szkodliwych procesów utleniania, zachodzących w organizmie.

Related Posts

Dodaj komentarz