Witamina C 300 z bioflavonoidami

Preparat o przedłużonym działaniu uzupełniający codzienną dietę w naturalne antyoksydanty: witaminę C, dziką różę, kompleks bioflawonoidów z cytrusów. Technologia przedłużonego działania tabletki zapewnia długotrwały i stały poziom czynnych składników w organizmie.

Witamina C ma masowe lukratywne właściwości. Bierze udział w syntezie kolagenu, wspierając funkcjonowanie tkanki łącznej występującej m.in. w skórze, ścięgnach, kościach, chrząstkach, ścianach naczyń krwionośnych. Wykazuje funkcjonowanie antyoksydacyjne. Chroni DNA, białka, tłuszcze przed utlenianiem. Odgrywa ważną rolę w funkcjonowaniu układu immunologicznego i układu nerwowego. Uczestniczy w absorpcji żelaza niehemowego , a ponadto wpływa na prawidłowy metabolizm energetyczny. Lepsze pochłanianie i wykorzystywanie witaminy C poprzez organizm zapewnia umieszczony w produkcie kompleks bioflawonoidów cytrusowych. Bioflawonoidy mają także właściwości antyoksydacyjne. Wykazują również korzystny wpływ na strukturę naczyń krwionośnych.

Dzika róża – kolejny składnik preparatu – nadaje tabletkom nie tylko wspaniałego zapachu, ale jest jednym z najbardziej znanych i wykorzystywanych źródeł witaminy C w tradycyjnej medycynie.
Właściwie każdy z nas powinien zadbać o odpowiednią podaż multiwitaminy C. Zwiększone zapotrzebowanie na tę witaminę występuje m.in. u ludzi uprawiających sporty albo ciężko pracujących fizycznie, palących papierosy, mieszkańców dużych miasta, osób narażonych na stres , a dodatkowo osób w podeszłym wieku.

C 300 Plus with Rose Hips and Bioflavonoids – to preparat o przedłużonym działaniu (Delayed Release Tablet Technology), co oznacza, że aktywne składniki produktu są uwalniane stopniowo z tabletki, zapewniając przez dłuższy okres czasu ich stały poziom w organizmie.

Related Posts

Dodaj komentarz